גל פניות של נרשמים ל'פוליסת שיא' של ADR

בס"ד

ההמתנה השתלמה: גל פניות של נרשמים ל'פוליסת שיא' של ADR

ימים ספורים לאחר פתיחת הרישום למסלול ההשקעה החדש מבית ADR , 'פוליסת שיא', מדווחים בחברה על גל פניות עצום של משקיעים מכל שכבות הציבור המעוניינים להצטרף למסלול ההשקעה החדש.

בהשוואה לפוליסות הקודמות ששיווקה ADR, מציגה 'פוליסת שיא' רמה חדשה של פדיון גבוה התאם לתנאי הפוליסה כפי שאלו מוצגים למשקיעים, כאשר הפרמיה החודשית שישלמו בעלי יחידות ההשקעה בפוליסה נותרה נמוכה יחסית ותעמוד על 159 דולר לחודש בלבד. מספר יחידות ההשקעה בפוליסה עומד על 125 יחידות, שחלק גדול מהן כבר שווקו למשקיעים.

בחודשיים האחרונים, מאז שהסתיימה ההרשמה לפוליסת הביטוח הקודמת שכל יחידות ההשקעה בה נמכרו, נאלצו ב- ADR להשיב ריקם את פניהם של משקיעים רבים, שכן תהליך האיתור של פוליסה חדשה ומשתלמת היה בעיצומו. כעת גאים בחברה להציג את המסלול החדש, 'פוליסת שיא', שמציג לראשונה פדיון גבוה במיוחד שתעמוד בסיום תקופת הפוליסה על 70,071 דולר.

פוליסות ביטוח החיים שמשווקת ADR למשקיעים נבחרות בתום תהליך איתור מקצועי, שמטרתו לאתר פוליסות בטוחות להשקעה, עם סיכון נמוך בהתאם לתנאי הפוליסה כפי שאלו מוצגים למשקיעים לכספי הקרן, וסיכויים גבוהים לפדיון גבוה על ההשקעה. הצוות המקצועי של החברה בישראל ובארה"ב מופקד על הבדיקה המשפטית של הפוליסות, ועל בחירת הפוליסה הסולידית והמשתלמת ביותר שתבטיח תשואה גבוהה על השקעה קטנה יחסית.

רוכשי יחידות ההשתתפות ב'פוליסת שיא' של ADR מפקידים את הכסף בחשבון נאמנות, ודרכו בפוליסת הביטוח שתניב בסיום התקופה סכום גבוה במיוחד של למעלה מ – 70 אלף דולר לכל יחידת השתתפות. "פוליסת שיא מציעה למשקיעים סכום גבוה במיוחד, שמתאים למשקיעים נבונים המעוניינים להיערך מראש לנישואי הילדים, ובאופן כללי למשקיעים שמעוניינים בפדיון גבוה בלי להתפשר על השקט הכלכלי שמספקת השקעה סולידית", אומרים ב – ADR.