השקעה סולידית בפוליסות ביטוח חיים מארה"ב

זירת ההשקעה בפוליסות ביטוחי חיים  LIFE INSURANCE או בשמה הבינלאומי: Life Settlements, יוצרת עניין רב סביב הגלובוס. המסחר שהתפתח בארה"ב מהווה מסחר עולמי ברור ומחושב ונחשב לזירת השקעה תוססת בישראל.

בעוד עולם הנדל"ן ושוק ההון מצוי בתנודה מתמדת ומושפע באופן גורף ממצבה של הכלכלה הבינלאומית ומיכולת הפירעון של המדינות השונות, דווקא המסחר בפוליסות ביטוח פועל במסגרות ברורה של שיעור פדיון גבוה ונחשב כמסלול בעל סיכון נמוך מאד במבנה הבסיס. החישוב סובב סביב שאלת משך ההשקעה, ותלוי בסוג הפוליסה ובשיעור תוחלת החיים. דווקא עכשיו מול כלכלה בינלאומית משתנה ועתירת סיכונים, זו הזדמנות להשקעה סולידית, השקעות בביטוחי חיים מעשירות מיליוני משקיעים ברחבי העולם.

מי אנחנו

חברת א.ד.ר כלכלה בטוחה בע"מ, הינה חברת ניהול עבור משקיעים באפיק השקעה של קניית פוליסת ביטוחי חיים בארה"ב Life Settlements. הפוליסה נרכשת מאנשים פרטיים בתמורת לסכום מסוים. מכירת פוליסה קורה עקב אי יכולות של הבעלים להמשיך לשלם את הפוליסה, כדי לא להפסיד את ההשקעה מוכרים את הפוליסה. אחרי הרכישה החיוב בתשלום הפרמיות לחברת הביטוח עובר לקונה החדש. המשקיעים זוכים בפדיון הפוליסה בפטירת המבוטח. המשקיע יכול להרוויח מאות אחוזים על ההשקעה, ככל שהמבוטח נפטר בסמוך לקניית הפוליסה.

חברת ADR יזמות ופיננסים בודקת את הפוליסות מבחינה כלכלית ומשפטית. בדיקה זאת נעשית על ידי עורכי דין ובעלי מקצוע מנוסים בתחום.

חברת ADR יזמות ופיננסים מארגנת את המשקיעים לקבוצה, קבוצה כזאת מונה בין 25-30 משקיעים. כל משקיע חותם על הסכם שבו מפורט התחייבויותיו כלפי החברה ושאר חברי הקבוצה. בנוסף מוסר המשקיע יפויי כוח לעו"ד של החברה, והעו"ד פועל בשליחותו ברכישת הפוליסה. המשקיע משלם את חלקו היחסי בדמי רכישה ובהמשך את חלקו היחסי בפרמיה מדי חודש.
קניית הפוליסה נעשית על ידי המשקיעים דרך חברה מורשה בארה"ב – Life Settlements Provider. החברה המורשה מבררת אותנטיות של המסמכים, עורכת ההסכם בין הצדדים ומעבירה את המידע לחברת הביטוח. מצד המשקיעים עומדים עורכי דין של החברה. בארץ עו"ד משה רוט ובחו"ל עו"ד ג'וזף ליכטר.

חברת ADR יזמות ופיננסים גובה ומעבירה את דמי הרכישה והפרמיות מידי חודש לחשבון הנאמנות של משרד עו"ד בנאמנות, והנאמן מופקד על העברת הכסף לחשבון המוכרים ולחברת הביטוח בחו"ל.

 

השותפים שלנו:

עו"ד גוז'ף ליכטר –  ניו יורק

משרד עורכי דין,  לאתר ›

ג'וזף ליכטר עורך דין עם מוניטין של כ- 20 שנות ניסיון. בוגר המרכז למשפטים באוניברסיטת ג'ורג'טאון. וסיים בהצטיינות מאוניברסיטת מיאמי, מתמחה בנושאים עסקיים, מומחה בתחום המורכב של ביטוחי חיים ומכירות פוליסות.

עו"ד ג'וזף ליכטר עובד עם חברת ADR  מיום היווסדה. עו"ד ליכטר ממונה מטעם חברת ADR על בדיקת חוקיות הפוליסות, ניהול מו"מ לרכישת הפוליסות והקמת מערכת איגודים לרכישת הפוליסות.

 

 

עו"ד משה רוט – ישראל

עו"ד משה רוט מומחה לנושאים עסקיים, עריכת חוזים ובוררות. לשעבר יועץ לס' שר השיכון, חבר דירקטוריון בית החולים לניאדו, ופעיל חברתי מעל שלושים שנה.

עו"ד רוט עורך את כל ההסכמים והחוזים בין החברה למשקיעים, יועץ ומפקח על רכישת הפוליסות, איש הקשר בין חברות הביטוח למשקיעים ומתאם כל הפעולות המשפטיות של חברת ADR בארץ ובחו"ל.

 

חברת Track-Life   – ארה"ב

חברה לבדיקת וניהול פוליסות-  לאתר

חברת Track-Life היא חברה שצברה מעל 20 שנות ניסיון בניהול פוליסות. חברת  Track-Life פיתחה מודלים ייחודיים לניהול ובקרה של פוליסות ביטוחי חיים.

חברת Track-Life היא החברה שמייעצת לחברת ADR בשלבי בדיקת פוליסות. מבקרת ומנהלת את כל תשלמי הפרמיות של הפוליסות בפורטפוליו של חברת ADR.