הסתיימה מכירת הפוליסה "הסיכוי הכפול 1 "

ADR מתמקדת באיתור פוליסות רווחיות וחוקיות.   

המאמץ האדיר של חברת .A.D.R לאתר פוליסות אטרקטיביות שתניב תמורה איתנה ויציבה ללקוחותיה הוכיח את עצמו, אך אין ספק כי גם בחברה עמה לא העריכו נכונה את מבול הפניות ואת הקצב האדיר של הצטרפות הלקוחות החדשים שרכשו את יחידות הפוליסה האחרונה.

בחודש אחרון סיימו בחברת A.D.R. את מכירת הפוליסה "הסיכוי הכפול" ששילבה שתי פוליסות ביטוח והשקעה אטרקטיביות. פוליסה זאת מצטרפת לרשימת הפוליסות שנמכרו ע"י חברת A.D.R.

עקב סיום מוקדם מהמתוכנן של שיווק יחידת פוליסת 'הסיכוי הכפול',  לא היה לחברת A.D.R  שום פוליסה להציע ללקוחות המתעניינים ברכישת יחידות השקעה.

נציגי החברה בחו"ל עסקו באינטנסיביות באיתור פוליסות אטרקטיביות ומשתלמות המוצעות למכירה, כאלו שעומדות בדרישות המחמירות של A.D.R. ואשר יכולות לעמוד בכל הדרישות המשפטיות והחוקתיות הדרושות בארה"ב ובישראל. תהליך הבירור הקפדני מול החברות והרשויות נמשך מספר שבועות, ובחברה יצאו עם 'פוליסת אקספרס' זוהי פוליסה קטנה עם השקעה קטנה עם מספר שותפים קטן יחסית.

ההצלחה, ההצטרפות ההמונית והאמון הרב אותו מעניקים הלקוחות לחברה, נובעים מהעובדה שבתוכנית הפוליסות של חברת A.D.R. כל כספי החברים מועברים אך ורק לחשבון נאמנות בניהולו של עו"ד י.ד. שומרון/מולכו, והוא זה אשר מעביר את התשלומים ישירות לחברת הביטוח, מה שגורם למסלול העברות מסודר, שמור ומוגן לחלוטין, שאינו משאיר שום פתח ל'נפילות' ולבעיות כלשהו.

חברת A.D.R. מתמקדת ברכישה קבוצתית של פוליסות ביטוחי חיים בארה"ב במקדם סיכון גבוה. בעשור השנים האחרון גואה הפופולאריות של מסחר בפוליסות ביטוחי חיים. אנשי עסקים משקיעים מאות אלפי דולרים בפוליסות אלו וקוצרים בתוך מספר שנים תשואות נאות. בשנים האחרונות ייבאה חברת ניהול המשקיעים  A.D.R. את התוכנית הזו לישראל, כאשר החידוש של החברה היא בהקמתן של קבוצות משקיעים שרוכשות יחד את הפוליסה ובכך מתאפשר גם להמונים להיות שותפים בפוליסות האטרקטיביות שבעבר היו נחלתם של בעלי יכולת כלכלית גבוהה בלבד.

A.D.R. מוציאה לציבור פוליסות ביטוח רק אחרי שהן עברו בדיקה מקיפה ויסודית באמצעות חברת life settlements provider בארה"ב המתמחה בתחום זה ואחרי בדיקה משפטית של משרד עוה"ד ג'וזף לייכטר בארה"ב ועו"ד משה רוט בישראל, המוודאים שאכן הפוליסה תקפה, מתקיימים בה כל התנאים המוצהרים, וכי היא בטוחה לקניה, כאשר רוכשי הפוליסה נדרשים להשקיע לתקופת זמן קצרה יחסית בתשלומים נוחים ומקבלות פדיון גבוה בהתאם לתנאי הפוליסה.

יצוין, כי תהליך רכישת פוליסת הביטוח מידי המבוטחים מעוגן בחוק הבינלאומי, ופוליסות מסוג אלו אף מוצעות למכירה על ידי קרנות השקעה ובנקים בינלאומיים.